به این محتوا امتیاز دهید

آل اس اف یک روش نوین در ساختمان سازی است. ال اس اف برای طراحی ویلا و ساختمان های حداقل تا ۵ طبقه مورد استفاده قرار میگیرد.  مهندسان عمران ساخت ویلا و ساختمان به روش ال اس اف را تایید کرده و از این روش در کشور های توسعه یافته و مدرن زیاد استفاده می‌شود. در این مقاله قصد داریم درباره کاتالوگ ال اس اف بیشتر توضیح دهیم و شما را با این روش جالب و جدید آشنا کنیم. ال اس اف در واقع به ساختار اسکلت فلزی سبک گفته میشود که در ساخت ساختمان به کار میرود. یک سیستم ساختمانی سبک را ال اس اف می‌گویند.

در سیستم های ال اس اف از پروفیل های U , C, Z استفاده شده که توسط پیچ و مهره به هم متصل میشوند. ال اس اف سازه های سبک وزنی هستند که باعث می‌شود، پایه ساختمانی شما سبک باشد. این سیستم از استیل کم وزن ساخته شده که بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث کاهش هزینه های ساختمان سازی می‌شود. اکثر سوله های ساخته شده از اس ال اف هستند. برای تهیه این قطعات کم وزن و مقرون به صرفه می‌توانید به سایت فامکو  مراجعه کنید. فامکو فروشگاه بزرگی که دارای تمامی تجهیزات و لوازم ساختمان سازی میباشد.

کاتالوگ ال اس اف چه کاربردی دارد؟

کاتالوگ را برای مسائل صنعتی به کار می‌برند. کاتالوگ ال اس اف نیز تمام توضیحات و ویژگی های این قطعات جدید را توضیح داده و شما قبل از خرید می‌توانید کاتالوگ را بررسی کنید و ‌درباره این سیستم اطلاعات بیشتری کسب کنید. کاتالوگ ها معمولا سبک و کوچک هستند تا مشتری بتواند سریع یک دید کلی از محصول را مشاهده کند و خسته نشود. اگر کاتالوگ بزرگ و طولانی باشد، طبیعتا مشتری تا آخر را نمی‌بیند و سریع خسته می‌شود. در واقع در کاتالوگ ال اس اف باید ویژگی های مهم و کارایی های اساسی یک محصول گفته شود و از آوردن توضیحات اضافی جلوگیری شود.

ال اس اف قطعات نوین و تازه‌ای است که مدت زیادی نیست در ساختمان سازی از آن استفاده می‌شود و به همین دلیل خیلی از افراد اطلاعات کافی از آن ندارند پس مطالعه کاتالوگ اس ال اف ضروری است تا شما درباره محصولی که می‌خواهید خریداری کنید مطمعن شوید. از آنجا که این قطعات تازه وارد بازار شده، همه‌ی فروشگاه های مربوط به لوازم ساختمان ممکن است آن را نداشته باشند. فامکو فروشگاه تجهیزات و لوازم ساختمان سازی است که قطعات ال اس اف را نیز در اختیار دارد. برای خرید کافیست به سایت فامکو مراجعه کنید.

در چه بناهایی می‌توان از سازه LSF استفاده کرد؟

ال اس اف سازه نوینی که در بناهای مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. بیشتر استفاده آن در سوله سازی، ساخت ویلا و همچنین شرکت هایی بنا شده‌اند که در ساخت آنها ازین سازه استفاده شده. ولی بارز این سازه که باعث شده خیلیا به سراغ آن بروند وزن سبک آن است. وزن سبک به منظور این نیست که ساختمان شما استحکامی نخواهد داشت، بلکه اتفاقا در برابر زلزله خیلی مقاوم تر خواهد بود. از سازه های ال اس اف در کنار قطعات دیگر در اسکلت بندی ساختمان استفاده می‌کنند.

انسان ها مدام در حال تلاش برای ساخت لوازمی هستند که باعث راحتی زندگی مردم شود و برای آنها سودمند باشد. با افزایش هزینه لوازم ساختمانی برای اسکلت بندی ساختمان مردم به دنبال روش های ارزان قیمت هستند که این سازه ها با قیمت پایین تری که دارند توجه مردم را به سمت خود جلب کرده‌اند. هنگام خرید این سازه اگر سوالی داشتید می‌توانید از مشاوران بپرسید و کاتالوگ سازه ال اس اف را مشاهده کنید تا برای شما رفع ابهام شود.

قیمت سازه های LSF چگونه است؟

توجه داشته باشید که اگر از ارزانی این سازه صحبت می‌شود منظور این نیست که در مقایسه با تمامی تجهیزاتی که در اسکلت بندی به کار می‌رود ارزان است. برای اسکلت بندی یک ساختمان از سازه های مختلفی استفاده می‌شود که برخی حتی ممکن است از سازه های ال اس اف ارزان تر باشد اما این سازه ها ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که باعث شده قیمت به نسبت بالایی داشته باشد اما می‌توانیم بگوییم در مقایسه با سازه های با کیفیت عالی گران قیمت، قیمت مناسب تری دارد.

سازه های ال اس اف باعث سبکی اسکلت بندی ساختمان می‌شود که در مقابل زلزله امتیاز خیلی خوبی به حساب می‌آید و شما میتوانید این سازه های را به هم پیچ و مهره کنید و یا از قطعات دیگر در کنار آن استفاده کنید. قیمت این سازه ها به طور دقیق مشخص نیست و برای آگاهی از قیمت باید با مشاورین مرکز خرید صحبت کنید. برای خرید سازه های ال اس اف کافیست به سایت فامکو که فروشگاه بزرگ لوازم و تجهیزات ساختمانی میباشد مراجعه کنید و ابتدا کاتالوگ ال اس اف را مراجعه و در صورت تصمیم قطعی آن را خریداری کنید.

نکاتی درباره ال اس اف

ال اس اف همانطور که گفتیم یک سیستم سازه ای پیشرفته به شمار می‌رود که در انواع ساخت و ساز ها از آن استفاده می‌شود. برای مثال در ساخت خانه های ویلایی، ساختمان های مسکونی و اداری، هتل ها و آپارتمان هایی تا ۵ طبقه ، ساخت مدارس و دانشگاه ها، رستوران ها و مکان های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. یک سیستم ساختمانی مناسب و مقرون به صرفه است که امروزه در نقاط مختلف جهان به ویژه کشور های پیشرفته و نوین مورد استفاده قرار میگیرد. این سازه ها در مقایسه با تجهیزات دیگر تا حدودی هزینه را کاهش می‌دهد به همین دلیل در شهرک سازی نیز از آن استفاده شده است.

ال اس اف را به راحتی میتوانید با سازه های دیگر در اسکلت بندی ساختمان ترکیب کنید. همچنین از این سازه در سقف فلت، شیروانی و سقف های سبک هم استفاده کنید. استفاده از سازه ال اس اف وزن ساختمان شما را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد. از ویژگی خوب دیگر این سازه ها این است که نسبت به سازه های سنتی عمر بالاتری دارند. اگر قصد خرید ورقه های ال اس اف را دارید می‌توانید به سایت فامکو مراجعه کنید و این ورقه ها را با قیمت مناسب از کاتالوگ سازه ال اس اف خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *