پیمانکار سازه ال اس اف

به این محتوا امتیاز دهید

همانطور که می‌دانید عملیات ساخت و ساز نیاز به یک پیمانکار و پیمانکاری دارد. اگر بخواهید در هر جایی یک خانه مسکونی و اداری طراحی کنید نیاز به نظارت یک پیمانکار دارید. گروه فامکو در زمینه پیمانکار سازه ال اس اف فعالیت می‌کند و بسیاری از سرمایه‌گذاران و کاربران به راحتی می توانند تمامی امور ساخت و ساز و پیمانکاری را با اطمینان خاطر به این گروه بسپارند. یک پیمانکار ساختمانی در ساخت و ساز نقش بسیار مهمی دارد و می‌تواند کل پروژه ساخت و یا بخشی از آن را برعهده بگیرد. پیمانکاری در مراحل گوناگونی انجام می‌شود. از جمله می‌توان به بنایی، گچ کاری، سرامیک کاری، نصب درب و پنجره اشاره کرد. پیمانکارها نقش‌های متعددی دارند که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

وظایف پیمانکار سازه ال اس اف

اگر در مورد وظیفه اصلی پیمانکار سازی است صحبت کنیم باید بگوییم که این پیمانکاران با توجه به نقشه هزینه های عملیاتی پروژه را در نظر می‌گیرند و شروع به کار می کنند. تمامی این عملیات یعنی اجرای ساختمان و بستن قرارداد با کارگران بر عهده پیمانکار است. تهیه کلیه مصالح و اجاره ماشین آلات را پیمانکار انجام می دهد. البته هزینه آن بر عهده صاحب کار می‌باشد. اقدامات لازم برای گرفتن انشعابات آب و برق و گاز نیز توسط این فرد انجام می‌شود. به طور کلی پیمانکار وظیفه نگهداری از ساختمان و اجناس خریداری شده را نیز برعهده دارد. واگذار کردن امور اجرایی به پیمانکار باعث میشود که شخص در تمامی مراحل اجرایی به بهترین نحو عمل کند. همچنین پیمانکار باتجربه می تواند پروژه را در مدت زمان مشخص به پایان برساند.

مزایای پیمانکاری در سازه lsf

مزایای پیمانکاری با سازه ال اس اف این است که سازها ضد زلزله هستند و می‌توانند در مقابل زلزله ۸ ریشتری مقاومت کافی را نشان دهند. ساده و سریع بودن در این سازه باعث پرطرفدار شدن آن شده است. در برابر آتش مقاوم است. حمل و نقل آن آسان است. پنل های پیش ساخته هستند که برای نمای داخل و بیرون به کار می‌روند و در طراحی و معماری بسیار متنوع هستند. اجرا کردن اسکلت ال اس اف با سرعت بالا انجام می‌شود. همچنین ساختمان و کاهش وزن دارند. نصبی ساده و سریع دارد. البته قابل ذکر است که برای نصب این سازه ها بهتر است از پیمانکار سازه ال اس اف دعوت کنید.

مراحل پیمانکاری در سازه lsf

در مورد مراحل ساخت و اجرای سازه صحبت کنیم باید بگوییم که در مرحله اول نوبت به اجرای عملیات آماده سازی می رسد. سپس نوبت اجرای فونداسیون، ساخت سازه، حمل به محل نصب، آماده سازی اجرای سقف، طبقات، نصب کردن سنگ نما، تاسیسات مکانیکی و برقی، اجرای عایق حرارتی و صوتی، نصب درهای وال داخلی، اجرای عایق رطوبتی، نصب سرامیک و کاشی کاری، نصب چهارچوب درب ها، نصب قاب پنجره ها و فلاشینگ ها، عملیات نقاشی نما، نصب پنجره های یو پی وی سی، نصب درب ها، شیرآلات، کلید و پریز ها می رسد. در آخر نواقص احتمالی رفع می شوند و نوبت به تمیز کاری و اتمام کار می رسد.

ویژگی پیمانکار سازه ال اس اف

در مورد فواید و مزایای سیستم صحبت کنیم باید بگوییم که این سیستم بسیار کم وزن است و حدود ۵۰ درصد مصرف فولاد و بتن در آن کاهش پیدا کرده است. این سیستم ها در ساختمان هایی با اسکلت فولادی و بتنی به عنوان دیوار استفاده می شود. در یک سیستم این سازه های ال اس اف برای ساختمان و اسکلت خانه هایی که با دیوارهای فایبر سمنت برد ساخته شده‌اند بسیار کاربرد دارند. به طور کلی شما برای اجرایی کردن این سازه‌ها بهتر است به یک مجموعه حرفه‌ای و اجرایی مراجعه کنید. می توانید با مراجعه به گروه فامکو تمامی آیتم های سیستم را اجرایی کنید.

اگر قصد استفاده از سازه ال اس اف در ساختمان های پیش ساخته هستید، برای ویلا سازی، اضافه کردن طبقات، اداری، مسکونی و صنعتی می توانید از آنها استفاده کنید. امروزه بسیاری از پیمانکاران استفاده از این مجموعه را به ساختمان‌های سنتی ترجیح می دهند. می توانید با مراجعه به قسمت مربوطه مشاورین ما در این عرصه صحبت کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *