نمایندگی سازه ال اس اف در ایران

5/5 - (1 امتیاز)

سازه ال اس اف از فولاد سرد نورد شده ساخته است. در معماری ساختمان نقش دارد و در محل کارخانه تولید می شود. سپس به محل ساختمان آورده و با استفاده از پیچ های سرمته ای و سایر اتصالات برپا می‌شود. این سازه ها از ورق های گالوانیزه تولید می‌شوند و می‌توان به جای سازه های فلزی، بتنی یا هر نوع مواد دیگری از آنها استفاده کرد. در ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد.  قیمت سازه lsf نیز به صرفه است. این سازه ها با توجه به نوع کاربری ضخامت متفاوتی دارند اما در تمام ساختار اسکلتی از جمله ساختارهای ترکیبی، پارتیشن بندی، سقف کاذب و غیره از نوع پروفیل است که نقش سازه فلزی را ایفا خواهد کرد.

در مجموع تمام دیوارهای داخلی، خارجی و انواع مقاطع ایجاد و احداث می‌‌شوند. استفاده از سازه فولاد سرد نورد شده طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بر مبنای تحقیقات انجام شده در دانشگاه کرونل اثبات شده که سازه توانسته مقاومت بالایی در برابر زلزله داشته باشد. در کشورهایی مانند انگلستان، آمریکا، کانادا، ژاپن و استرالیا از آنها استفاده می شود.

آیا lsf یک سازه پیش ساخته است؟

این مقاطع از ورق های فولادی سرد نورد شده ساخته شده اند و صفحات تخته گچی به عنوان پوشش رویه درونی نقش دارند. یک لایه عایق حرارتی و صوتی نیز در ساخت آنها استفاده می شود. از کاربرد آن این است که به عنوان یک سیستم مستقل در بسیاری از انبوه سازی ها استفاده می شود؛ اما یکسری محدودیت ها دارد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد. ساختمان های اداری، تجاری، واحدهای صنعتی و سالن های ورزشی که یک طبقه هستند به راحتی می‌توانند از سازه ها استفاده کنند.  قیمت سازه lsf

نیز بسیار مناسب است. اگر شما به یک نمایندگی سازه ال ای اف حرفه ای مراجعه کنید می توانید بهترین معماری ها را انجام دهید. این سازه قادر است با سازه های دیگر مانند دیوارهای بتنی و مصالح سازهای دیگر نیز ترکیب شود. در ساختمان های کوتاه به صورت سیستم سازه‌ای مختلف از آن استفاده می‌کنند و اشکال مختلفی که در آیین نامه به عنوان اشکال مجاز شناخته شده آن  در آن ها استفاده می شود. قطر آن دارای ابعاد متنوعی است و اتصال به وسیله کلاف افقی با مقطعی انجام می‌شود. سازه های فولادی مزایای زیادی دارند.

مزایا و قیمت سازه lsf

دارای سازه های فولادی گالوانیزه هستند که بسیار سبک است. درای ساختاری ساده هستند. در تولید انبوه می توان از آن استفاده کرد. کیفیت یکنواخت، مقاومت و سختی زیادی دارد. با توجه به شرایط جوی متفاوت میتوان از آن استفاده کرد. نصب سریع و آسانی دارد و در کم ترین زمان ممکن می توان یک ساختمان از این سازه را به اجرا در آورد.

 در اجرای جزئیات دقت بالایی  دارد. از مصالح قابل بازیافت در آن استفاده شده است؛ در نتیجه می تواند بهترین گزینه برای محیط زیست باشد. اشتعال پذیر نیست و در برابر پوسیدگی و حمله موریانه نیز مقاوم است. به قالب بندی نیاز ندارد و افت در دمای محیطی به وجود نمی آید. در طراحی ویلا ها و شرکت های دو طبقه انجام می شود. قیمت سازه lsf  بسیار مناسب است و نسبت به سازه های بتنی قیمت بهتری دارد.

کاربرد سازه ال اس اف

سازه ال اس اف برای ساختمان های مسکونی که طبقات آن کمتر از ۵ طبقه است، مناسب می باشد. در مجموعه‌های ورزشی، آموزشی، کارخانه ها، کارگاه های صنعتی و احداث نیم طبقه در فضاهای با ارتفاع بسیار زیاد استفاده می شود. همچنین می‌توان از این سازه برای ساخت یک طبقه یا نیم طبقه در پشت بام استفاده کرد. در شهرک های مسکونی نیز می توان سازه ال اس اف را مورد استفاده قرار داد؛ زیرا در حداقل زمان می‌توان آن را کامل کرد. به طور کلی ساخت هر سازه و ساختمان با محدودیت طبقه مواجه است و این سازه هم از این قاعده مستثنی نیست. قیمت سازه lsf بسیار مناسب میباشد و میتوان برای شما مقرون به صرفه باشد، زیرا شما با مراجعه به یک شرکت معتبر می توانید آن را انجام دهید.

اجزا و قیمت سازه lsf

اجزا های تشکیل دهنده سازه ال اس اف شامل ورق های فولادی سرد نورد شده، تخته های گچی، لایه حرارتی و صوتی است. ورقه ها بخش اصلی آن را تشکیل می دهند. در ساخت این سازه ابتدا یک پلان کلی و نقشه معماری در نظر گرفته می شود که شامل پی و فونداسیون، اسکلت سازه، دیوار، سقف، پوشش داخلی، خارجی، تاسیسات برقی، درب و پنجره است. نصب دیوار ها و فوندانسیون به عمقی حدود ۵۰ سانتی متر نیاز دارد که پس از اتمام این فرآیند انکر بولت ها در فاصله های مشخص قرار داده و دیوار به داخل فونداسیون وارد می شود تا دیوارها ثابت شوند.

پس از پی و فونداسیون نوبت به نصب دیوار ها می رسد. این دیوارها تحمل بارهای جانبی و ثقلی را بر عهده دارند. دیوارهای باربر نیز مهارکننده های موقت هستند که در سازه ال اس اف نقش مهمی دارند. پس از دیوار نوبت به اجرای سقف می رسد که سبک های مختلفی دارد. سیستم‌های تیری از شیوه‌هایی هستند که در اجرای سقف از آنها استفاده می شود. پوشش سقف به صورت خشک یا بتن درجا اجرا می شود. کیت های فلزی سرد نورد شده در آنها استفاده شده است.

پوشش های داخلی و خارجی نیز پس از این مراحل انجام می شوند. با استفاده از کاغذ دیواری، رنگ، دیوار پوش، کاشی و انواع پوشش ها این عملیات به پایان می رسد. سپس نوبت به عایق سازی، تجهیزات برقی، مکانیکی و نصب درب و پنجره می رسد.

معایب و قیمت سازه lsf

از معایب این سازه می‌توان به این نکته اشاره کرد که به یک گروه کاملا متخصص و حرفه ای نیاز است؛ در نتیجه با اجرای آن توسط یک گروه متخصص نقطه ضعفی در آن دیده نمی‌شود. اما یکی از موارد دیگر این است که در تعداد طبقات بالاتر از دو کاربردی نیست و هزینه های زیادی برای کارفرما ایجاد خواهد کرد؛ اما به طور کلی قیمت سازه lsf با توجه به سازه های بتنی مناسب تر است.

هزینه ی ساخت سازه ال اس اف

اگر به یک نمایندگی سازه ال اس اف در تهران مراجعه فرمایید می توانید از قیمت سازه lsf اطلاعات حاصل فرمایید. قطعاتی که در ساخت این سازه استفاده می شوند در مقایسه با قطعات سنتی ارزان تر هستند و در نتیجه باعث می شوند تا  قیمت سازه lsf کاهش یابد. همچنین به دلیل وجود نیروی کمتر و مصالح ارزانتر در این سازه قیمت سازه lsf مقرون به صرفه تر می شود. فامکو سازه نمایندگی سازه ال اس اف در ایران می باشد که خدمات طراحی سازه LSF را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *