به این محتوا امتیاز دهید

کاربران بسیاری در مورد قیمت سازه ال اس اف سال ١۴٠٢ سوال داشتند. همانطور که می دانید سازه های پیش ساخته lsf بسیار سبک وزن هستند. بر اساس طراحی معماری اولیه ورقه های گالوانیزه در محل کارخانه ها تولید و ساخته می شوند. این سازه‌ها در محل ساختمان با استفاده از پیچ های سرمته‌ای اتصالات و لوازم مربوطه به یکدیگر وصل شده و پنل های ال اس اف را تشکیل می‌دهند. این سازه ها بسیار مقاومند و امروزه مورد توجه قرار گرفته اند. نسبت به سازهای سنتی مزایای بسیار زیادی دارند که در ادامه این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این عوامل موثر در قیمت این سازه ها را بررسی می کنیم.

هزینه ساخت سازه ال اس اف

ساخت یک بنای معمولی و یک واحد ساختمان به نسبت سازه ال اس اف بسیار متفاوت است. به طور معمول برای احداث یک واحد ساختمانی به چند ماه زمان احتیاج است. خرید مصالح، آجر، ماسه، سیمان و گچ از جمله مصالحی هستند که برای اسکلت اصلی استفاده می شوند. این مصالح هزینه های هنگفتی به دنبال دارند. هزینه های گفته شده تنها بخشی از کل هستند. در کنار تمامی اینها باید هزینه های برق کار، کارگران، لوله کش، راننده، شیرآلات، در، پنجره و لوازم یدکی برقی را هم پرداخت کنید. با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید که ساختمان های ال اس اف مقرون بصرفه هستند. نصب آنها آسان است و به سرعت ساخته و تولید می شوند. زمان بسیاری برای احداث یک واحد آن صرف نخواهد شد. قیمت این سازه ها جهت ساخت ویلاهای مدرن و لوکس متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت این سازه ها باید با یک گروه در این مورد صحبت کنید.

عوامل موثر در قیمت سازه ال اس اف سال ١۴٠٢

قیمت سازه ال اس اف سال ١۴٠٢ به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور میانگین در یک ساختمان دو طبقه که دارای ارتفاع شیش و نیم متر می باشد به ازای هر متر مربع زیربنا در ۳۰ کیلوگرم ورق گالوانیزه نیاز دارید. هر کیلوگرم ورق گالوانیزه با توجه به قیمت روز محاسبه می شود. شما می توانید برای دریافت هزینه‌های هر متر مربع سازه lsf با مشاورین ما در فامکو تماس بگیرید تا تمامی هزینه ها را به صورت تقریبی در اختیار شما قرار دهند. این امکان را دارید با کارشناسان ما برآورد هزینه داشته باشید. البته از دیگر مواردی که در قیمت نهایی موثر هستند می توان به وزن سازه ال اس اف اشاره کرد. این سازها از پیش ساخته شده هستند و برای ساختمان ها تا پنج طبقه کاربرد دارند.

 طبقات در وزن سازه ال اس اف تاثیرگذارند. زیربنا، متراژ، نوع کاربری و تعداد طبقات نیز مهم هستند. این که سازه شما چه متراژی دارد میزان وزن سازه lsf را مشخص میکند.  یک ویلا، یک ساختمان اداری و یا حتی یک سوله با یکدیگر قیمت های متفاوتی دارند. عامل تاثیرگذار دیگر، تعداد طبقات است. این که بنای مورد نظر شما یک طبقه است یا چند طبقه اهمیت دارد. برای درک بهتر مثال می‌زنیم. یک ویلای یک طبقه با سقف شیبدار با بنای ۲۰۰ مترمربع وزن کمتری نسبت به یک ویلای سه طبقه با متراژ کل ۲۰۰ متر مربع دارد. برای اطلاع از قیمت سازه ال اس اف سال ١۴٠٢ باید متراژ، کاربری، تعداد طبقات و طرح معماری پروژه را مشخص کنید.

قیمت ورق گالوانیزه در ساخت سازه ال اس اف

پارامتر دیگری که روی قیمت سازه lsf  تأثیرگذار است، قیمت روز ورق گالوانیزه میباشد. قیمت مواد اولیه قطعاً بسیار حائز اهمیت است؛ اما امروزه به دلیل تورم شدید کشور قیمت این ورقه ها ثابت نیست و هر روز در حال نوسان است. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر باید تماس بگیرید. البته امروزه برخی از پیمانکاران به دلیل ناآگاهی از مسائل فنی و استحکام بنا، قیمت را به درستی برآورده نمی‌کنند و تنها به بستن قرارداد فکر می‌کنند. بنابراین ممکن است قیمت های پایینی به شما بگویند؛ اما اگر قصد ساخت سازه ال اس آف را دارید حتماً با گروه خبره و کاربلد در فامکو مشورت کنید تا از هرگونه خطرات بعدی جلوگیری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *