5/5 - (1 امتیاز)

در قیمت گذاری سازه‌های ال اس اف یک سری عوامل متعدد دخیل هستند. هر کدام از آنها باعث تغییر قیمت نهایی خواهند شد. عواملی که در قیمت تاثیرگذار هستند شامل اسکلت، پوشش سقف، نمای خارجی، نمای داخلی، کفپوش، پنجره، درب و امکاناتی مانند آشپزخانه و دستشویی است. قیمت سازه ال اس اف در تبریز نیز به همین شکل محاسبه می‌شود. برای مثال اسکلت سازه اگر به صورت فولادی سنگین و یا فولادی سبک باشد دارای قیمت متفاوتی است. از جمله عوامل دیگر می‌توان به سقف با امکان ارائه در حالت‌های گالوانیزه، طرح سفال، آندولین و آندوویلا اشاره کرد. 

نمای خارجی سازه هم با توجه به اینکه ماهیت فلکسی برد، فایبر، بتن، کامپوزیت، ورق، نمای الکترواستاتیک دارد، هزینه متفاوت است. پوشش و نمای داخلی در جنس‌های دیوارپوش، پلی تایرن، گچ برگ، کاغذ دیواری، کناف و پی‌وی‌سی است. هر یک از این محصولات قیمت مجزایی دارند. با یک حساب و کتاب ساده می‌توان به این نکته پی برد که با استفاده از ساختمان‌های پیش ساخته زمان بسیار کمتری را صرف ساخت یک واحد مسکونی خواهید کرد. در مقابل، یک واحد مسکونی با کیفیت مصرف بالا خواهید داشت.

قیمت هر متر مربع سازه lsf

سازه‌های ال اس اف نسبت به سایر مصالح بسیار سبک‌تر هستند و علاوه بر اینکه قیمت مناسب‌تری نسبت به آنها دارند. در ساختمان‌های یک طبقه بین ۳۰ الی ۵٠ کیلوگرم در هر متر مربع وزن خواهد داشت. در ساختمان‌هایی تا ۵ طبقه حدود ۴٠ الی ۶۰ کیلوگرم از این سازه‌ها در ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری، ورزشی، صنعتی؛ کارخانه‌ها، سوله‌ها و انبارها استفاده می‌شوند. سازه‌های lsf  دلیل مزایای بسیار زیادی که دارند مورد توجه قرار گرفته‌اند و در بیشتر شهرهای کشور از آنها استفاده می‌شود. جزء کارآمدترین سازه‌ها محسوب می‌‌شوند و عمر مفید آن بسیار بالاست. 

شما می‌توانید این سازه‌ها را از محلی به محل دیگر منتقل کنید. این سازه‌ها می‌توانند هوای مطلوب داخل فضای خانه را حفظ کنند و مانند یک عایق حرارتی و صوتی عمل می‌کنند. تکنولوژی ساخت آنها بسیار پیشرفته است. برای اطلاع دقیق از قیمت سازه ال اس اف در تبریز می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه فامکو در ارتباط باشید.

قیمت سازه ال اس اف در تبریز

عوامل موثر در قیمت سازه ال اس اف در تبریز

عوامل موثر در قیمت سازه ال اس اف در تبریز بسیار متعدد است. اینکه شما چه تعداد مد نظرتان هست بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اینکه شما قصد دارید چه تعداد طبقاتی را با سازه ال اس اف بسازید، کلاسیک یا مدرن بودن سازه، نمای ساختمان، پوشش دیوارهای داخلی، دکوراسیون داخلی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی از کف، پکیج‌ها، رادیاتورها، نوع درب و پنجره و مکان اجرا در قیمت نهایی سازه ال اس اف تاثیرگذار هستند. این سازه‌ها در برابر آتش سوزی تا مدت ۶۰ دقیقه مقاومند و نازک کاری آنها ۴۵ روز زمان می‌برد. اگر بخواهید تعداد طبقات بالایی را سفارش دهید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. به طور کلی انتخاب سازه ال اس اف به عنوان سازه اصلی سازه‌های بتنی و فلزی قیمت بسیار مناسب‌تری دارد. برای اطلاع دقیق از این موضوع می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه فامکو در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *