به این محتوا امتیاز دهید

روستای بادرود فیروزکوه در ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران واقع شده و جز یکی از روستاهای سرسبز و دیدنی به شمار میرود‌. به دلیل موقعیت خوبی که دارد تقاضای خرید زمین در این روستا زیاد شده و همه به فکر خرید یک قطعه زمین در این روستا برای خود هستند. شاید برایتان سوال باشد که داشتن زمین در روستا چه ارزشی دارد؟! شما می‌توانید از خرید زمین در روستای بادرود فیروزکوه به دو شکل سود ببرید. اول اینکه آن زمین را در آینده شاخت کنید و به عنوان یک مکان تفریحی برای تعطیلات استفاده کنید‌. برای اطلاع از قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه با مشاورین ما در فامکو تماس بگیرید.

شرایط آب و هوایی این روستا به حدی عالی است و همچنین طبیعت سرسبزی دارد که باعث شادابی رون شما می‌شود و برای ریلکس کردن و ارامش مکان بسیار مناسبی به شمار می‌رود.‌ اما اگر قصد ساخت آن را نداشتید بازهم ضرر نکرده‌اید چراکه ارزش این زمین ها به مرور زمان بیشتر می‌شود و وقتی به حدنصاب شما رسید می‌توانید آن را بفروشید و برای خود سود کنید. به هرحال با خرید زمین در روستای بادرود فیروزکوه هیچگونه ضرر نمی‌کنید و کلی هم به نفع شما تمام می‌شود. قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه در مجموعه‌های مختلف متفاوت میباشد اما اگر به دنبال ارزان ترین نمایندگی برای خرید این زمین ها هستید پیشنهاد می‌شود که سری به سایت بزرگ و معتبر فامکو بزنید.

مشخصات زمین در روستای بادرود فیروزکوه 

روستای بادرود در دهستان شهراباد قرار گرفته و جمعیت آن به طور کلی ۲۸۸ نفر است. دو از خاندان های اصلی در این روستا ساکن هستند. خاندان درویش متولی که نام خانوادگی اغلب افراد این روستا است و خاندان خاتمیان. از نظر آب و هوایی روستای بادرود فیروزکوه دارای آب و هوای مطلوبی میباشد و همچنین جز روستا های سرسبز به شما می‌رود. این روستا فاصله‌ی زیادی تا شهر تهران ندارد و با ماشین به راحتی و کمترین زمان می‌توان از تهران به این روستا رفت. برای اطلاع از قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه با مشاورین ما در فامکو تماس بگیرید.

این روستا جز روستاهای گردشگری نیز محسوب می‌شود و دارای مکان های دیدنی غنی است. تعدادی زمین در روستای بادرود وجود دارد که به فروش می‌رسند. خرید این زمین ها خود می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بزرگ باشد چراکه ارزش این زمین ها روز به روز درحال افزایش است و شما میتوانید با قیمتی ارزان تر بخرید و با قیمتی بالاتر آن را بفروشید و سود کنید. فامکو از نمایندگی های بزرگ فروش این زمین ها میباشد که با ارزان ترین قیمت این زمین ها را به فروش می‌رساند. برای اطلاعات بیشتر به سایت فامکو مراجعه کنید.

زمین در روستای بادرود فیروزکوه کجا بخریم؟

همانطور که گفتیم امروزه نمایندگی های زیادی در سطح کشور باز شده‌اند که فروش زمین های بادرود فیروزکوه نیز انجام می‌دهند اما موضوع اصلی اینجاست که کدام یک قیمت مناسب تری روی زمین گذاشته‌اند. به هرحال زمین که کالا نیست تا در کیفیت باهم تفاوت داشته باشند به همین دلیل زمین های فیروزکوه هم همه به یک شکل ولی در ابعاد گوناگون هستند. در کل یکسری از نمایندگی قیمت زیادی بر روی زمین می‌کشند و به دنبال سود چند برابری و خریدار را در نظر نمی‌گیرند در حالی که در حال حاضر همه به قسمت زمین توجه می‌کنند و هرچقدر این قیمت پایین تر باشد خریدار را بیشتر قلقلک می‌دهد. فامکو از نمایندگی ها و مجموعه های بزرگ خرید و فروش زمین در بادرود فیروزکوه میباشد. تا به امروز زمین های فروشی این مجموعه از نظر  از بقیه بوده چراکه سعی دارد بیشتر مشتری را ترغیب کند و به سوی خود بکشد. اگر به سایت فامکو مراجعه کنید با تماس با مدیریت این مجموعه می‌توانید از اطلاعات بیشتری در رابطه با این زمین ها آگاه شوید و در صورت خرید نیز شما را راهنمایی می‌کند. 

قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه

زمین در روستای فیروز کوه در فامکو

در قسمت بالا گفته شد که فامکو از نظر قیمت بسیار مناسب تر از سایر نمایندگی های فروش میباشد اما سوال پیش می‌آید که چقدر؟ اصلا قیمت کلی زمین در روستای بادرود فیروزکوه چقدر است؟ نمایندگی فامکو این زمین ها را با چه قیمتی به فروش میرساند؟  قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه در مقایسه با شهر خیلی مناسب تر میباشد چراکه روستا داراب امکانات شهری نمی‌باشد ولی از طرفی طبیعت و آرامشی که روستا دارا است و شهر ندارد. 

قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه نیز بر اساس متراژ آن می‌تواند تغییر کند. به طور کلی برای هر متراژ قیمتی خاص را در نظر می‌گیرند و بر اساس آن هرچه متراژ بالاتر رود قیمت نیز افزایش میابد. اگر می‌خواهید از قیمت دقیق این زمین ها در روستای بادرود فیروزکوه آگاه شوید و به طور کلی شرایط خرید آن را بدانید ابتدا به سایت فامکو مراجعه کنید و بعد از آن با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. در این شرایط پشتیبان نمایندگی فامکو پاسخگوی شما است و به تمامی پرسش های شما پاسخ می‌دهد. 

سخن پایانی درباره‌ی خرید و قیمت زمین در بادرود

همانطور که در بخش های قبلی مقاله نیز گفته شد خرید زمین در روستای بادرود فیروزکوه هیچ ضرری ندارد چراکه شما می‌توانید یک قطعه زمین را خریداری کنید و گوشه‌ای گذاشته باشد و کاری به کار آن نداشته باشید بعد از چند سال متوجه می‌شوید که قیمت آن چقدر افزایش پیدا کرده و در این شرایط علاوه بر اینکه ضرر نکرده‌اید سود نیز کرده‌اید. همچنین امروزه چشم ها روی روستا های فیروزکوه زیاد شده و خیلیا به دنبال خرید زمین در این روستا ها افتاده‌اند. از طرفی موقعیت قرار گیری این روستا ها نیز عالی میباشد و مکانی بسیار مناسب برای آرامش روح است. 

از آنجا که رقابت بر سر خرید این زمین ها زیاد شده نمایندگی های زیادی در زمینه فروش آنها دخالت دارند و هرکدام قیمت روس زمین خود گذاشته‌اند ولی بدیهی است که خریدار به دنبال ارزان ترین مقدار قیمت هر متراژ این زمین ها میباشد در این شرایط بهترین گزینه فامکو میباشد. قیمت زمین های بادرود در نمایندگی فامکو بسیار ارزان تر و مناسب تر از بقیه نمایندگی ها بوده. شما با مراجعه به سایت فامکو به راحتی میتوانید اطلاعات بیشتری در رابطه با این نمایندگی کسب کنید. برای اطلاع از قیمت زمین در روستای بادرود فیروزکوه با مشاورین ما در فامکو تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *