به این محتوا امتیاز دهید

سازه ال اس اف یک سیستم سازمانی کاملاً نوین و جدید است که برای اجرایی کردن و ساخت ساختمان‌های کوتاه مانند ویلاهای فلت، ویلاهای دوبلکس و تریبلکس با حداکثر ارتفاع ۱۵ متر به کار می‌رود. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته تمامی مهندسین عمران این روش را تایید کرده‌اند. در ایران سازه ال اس اف نزدیک به دو دهه قدمت دارد و مزایای بسیار زیادی به همراه آورده است. هر روزه بر تعداد این سازه‌ها افزوده می‌شود. از مهم‌ترین برتری آنها به سازه‌های فولادی و بتنی، ضد زلزله بودنشان است. همچنین این ساختمان‌ها دارای طول عمر بالا، وزن پایین و هزینه مناسب‌تر هستند. از این سازه‌ها می‌توان در هر شهری و با هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. امکان ساخت سازه lsf در مازندران هم فراهم شده است و شما می‌توانید همواره شاهد پیشرفت‌های گوناگون در این زمینه باشید.

ساخت سازه lsf در مازندران

شهرهای شمالی معمولاً دارای مشکلات زیادی هستند و با کمبود مصالح ساختمان روبه‌رواند. همچنین رطوبت دائمی هوا باعث می‌شود که در کوتاه مدت به ساختمان‌ها آسیب برسد و نیاز به تعمیرات مداوم دارد.  ورود صداهای مزاحم به داخل ساختمان، عایق نبودن قسمت‌های داخلی، هزینه بالای سرمایش و گرمایش، مدت زمان طولانی ساخت و ساز و محدودیت آب و هوایی از جمله دیگر مشکلات شهرهای شمالی به شمار می‌رود. برای روبرو شدن با این همه مشکل آیا راهی وجود دارد؟ 

سازه‌های ال اس اف جز جدیدترین تکنولوژی‌هایی هستند که در ساختمان سازی استفاده می‌شوند. شما می‌توانید در طی ۶۰ روز، خانه و یا ویلای مورد نظر خودتان را بسازید. سازه‌ها از فولاد سرد نورد شده تولید می‌شوند بنابراین در برابر باد، فشارهای جانبی، زلزله، باران، باد و رطوبت مقاومت بسیار زیادی دارد. به این خانه‌ها خانه‌های ۱۰۰ ساله می‌گویند؛ زیرا علاوه بر مقاومت بسیار بالا می‌تواند در شهرهایی که دارای باران‌های دائمی هستند از جمله مازندران نیز استفاده می‌شوند.

مصالح سازه‌های lsf

مصالح ساختمانی که در این سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند تا ۶۰ درصد در کارخانه مونتاژ می‌شوند. سپس به محل اجرای پروژه ارسال می‌گردند در نتیجه در ساخت ساختمان‌های ال‌اس‌اف هیچگونه کمبود مصالحی وجود ندارد. تمامی پیمانکاران دارای تیم مجهز و کامل هستند که به راحتی می‌توانند ساختمان‌ها را بنا کنند. سازه‌ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی قرار گرفته‌اند و با سرعت بالا ساخته می‌شوند. همچنین هزینه آنها به دلیل عایق بودن بسیار پایین‌تر ازسازه‌ها می‌باشد. این سازه‌ها مورد تایید سازمان نظام مهندسی و شهرداری قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید تنها در ۶۰ روز با بالاترین سرعت ملک خود را تحویل بگیرید. 

سازه lsf در مازندران

معایب سازه ال اس اف

از معایب سازه lsf در مازندران باید بگوییم که در ابعاد دهانه دچار محدودیت هستند. همچنین شما می‌توانید تعداد طبقات محدودی را با آنها بسازید. همچنین برای انجام این فرایند باید به یک نیروی کار متخصص و خبره مراجعه کنید. سازه ال اس به دلیل گالوانیزه بودن و تولید در کارخانه، هزینه‌های نسبتاً بالایی دارند. این سیستم به صورت خشک و اغلب با استفاده از اتصالات و پیچ صورت می‌گیرد و به روش تولید صنعتی به کار می‌روند.

هزینه سازه‌هایlsf 

هزینه سازه‌های ال اس اف در مقایسه با سازه‌های دیگر از جمله سازه‌های بتنی و فلزی کمتر است. باید گفت که زمان عملیات سازه بتنی چند برابر سازه‌های ال اس اف است. شما در این زمان مضاعف، هزینه‌های بالاتری را پرداخت خواهید کرد. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به دستمزد پرسنل، اجاره‌ها و بیمه افراد اشاره کرد. همین امر باعث می‌شود که بین این دو سازه اختلاف هزینه وجود داشته باشد. هزینه اصلی این سازه صرفا به قطعات فلزی گالوانیزه وابسته است. به طور کلی هزینه سازه‌های ال اس اف با توجه به دستمزد افراد گروه، متخصص، تعداد طبقات و ابعاد متفاوت است. شما جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها بهتر است با مشاورین ما در مجموعه فامکو در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *