به این محتوا امتیاز دهید

سازه ال اس اف به سازه ای گفته میشود که دارای اسکلت های فولادی محکم و با وزن سبکی میباشند که در برابر تنش های وارده مانند زلزله مقاوم است و دچار خرابی نمی‌شود. در کل هدف از ساخت این سازه ها برای مقابله با زلزله و ریزش آنها است. در این مقاله قصد داریم که درباره قیمت سازه ال اس اف در تهران صحبت کنیم. یکی از دلایلی که سازه های ال اس اف در مقابل زلزله مقاوم هستند این است که به دلیل وجود اتصالات پیچ و مهره ، انرژی وارد شده به سازه بین این اتصالات تقسیم و در نهایت خنثی می‌شود و از ریزش سازه جلوگیری می‌کند. 

امروزه این سازه ها با تمامی استاندارد های لازم به صنعت ساختمان سازی ارائه و همچنین در کارخانجات با نظارت کامل تولید و به محل احداث منتقل می‌شوند. از آنجا که اتصالات قطعات مختلف این سازه ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، بر آنها نظارت های زیادی صورت می‌گیرد. به همین دلیل سازه های ال اس اف یکی از ایمنی ترین سازه ها در سطح جهان به شمار می‌روند. قیمت سازه ال اس اف در تهران متفاوت میباشد . اگر می‌خواهید از قیمت دقیق سازه ال اس اف در تهران آگاهی پیدا کنید به سایت فامکو مراجعه و در آنجا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

مزایای سازه ال اس اف در تهران

سازه های ال اس اف دارای مزایای بالایی میباشند و بسیار ایمن و کاربردی هستند‌. یکی از مزیت های آنها استقامت بالا است. فرایندی به نام نورد سرد بر روی این سازه ها اجرا می‌شود که باعث افزایش استقامت آنها می‌شود. در عملیات نورد سرد اجرایی روی سازه های ال اس اف، ابتدا سازه را گرم می‌کنند و بعد به یکباره آن را سرد می‌کنند. این کار باعث ایجاد کربن در بین لایه های عناصر آنها می‌شود که بر استقامت فولاد می‌افزاید. همچنین این عملیات باعث می‌شود تا فولاد خاصیت شکنندگی و خم شدگی خود را از دست بدهد و در برابر تنش هاس وارده مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.‌ 

از دیگر مزیت های سازه های ال اس اف اسکلت قوی آنها میباشد. اسکلت این ساختمان ها از فولاد مقاوم شده ساخته شده که در این اسکلت ها تمامی نکات ایمنی شامل به کار بردن خرپا ها و اتصالات مورب و.. رعایت شده است. خرپا ها همان موادی هستند که باعث پخش انرژی بین تمامی اتصالات سازه می‌شوند. اگر به دنبال خرید سازه ال اس اف هستید و نمی‌دانید که از کجا خرید کنید که قیمت مناسبی هم داشته باشد، پیشنهاد ما به شما فامکو میباشد. به سایت مراجعه کنید و جهت آگاهی از قیمت و خرید سازه با مشاور سایت تماس بگیرید. 

معایب سازه LSF در تهران

با وجود مزیت های فوق العاده ی این سازه ها عیب هایی نیز دارند که در ادامه به آنها میپردازیم. یکی لز عیب های سازه های ال اس اف محدودیت در ابعاد دهانه آنها میباشد و از یه اندازه بیشتر نمی‌شود که برای ابعاد به کار برود. از عیب دیگر آنها تعداد طبقاتی که با این سیستم ها می‌توان ساخت محدود است و به طور کلی سازه های ال اس اف دارای طبقات محدودی میباشند. 

برای ساخت این سازه ها به نیرو های متخصص و کاربلد نیلز است و هرکسی قادر به ساخت آنها نمی‌باشد. خرید قطعات گالوانیزه که در ساخت این سازه های به کار نیرود در مقابل مصالح سنتی ساختمانی بسیار گران تر و پر هزینه تر هستند. موارد گفته شده جز عیوب این سازه ها میباشد که البته بازهم باعث نمی‌شود که افراد به سمت خرید آن نروند و همچنان محبوبیت خود را دارد. 

قیمت سازه ال اس اف در تهران

قیمت سازه ال اس اف در تهران فامکو

فامکو یکی از سایت های فروش انواع سازه های ال اس اف میباشد که تا به امروز در مقایسه با فروشندگان دیگر قیمت مناسب تری داشته است. شما خود نیز می‌توانید قیمت های فامکو را با جاهای دیگر مقایسه کنید. فامکو ارائه دهنده انواع سازه ال اس اف میباشد که شما میتوانید خوده سازه را از نزدیک ببینید و اگر مورد پسند بود آنوقت اقدام به خرید آن کنید. عملیات خرید از سایت فامکو به این صورت میباشد که ابتدا به سایت فامکو مراجعه کنید. 

در سایت شماره جهت تماس موجود است. با آن شماره تماس بگیرید. مشاور سایت فامکو پاسخگوی شما میباشد. در آنجا در رابطه با سازه های ال اس اف و قیمت سازه ال اس اف در تهران سوال می‌پرسید و آنها طرح ها را به شما نشان می‌دهند و بعد از آن اگر انتخابی داشتید با مشاوری که با آن در تماس هستید در میان می‌گذارید و آنها قیمت دقیق سازه را در اختیار شما قرار می‌دهند و اگر قصد خرید دارید به مشاور اطلاع می‌دهید تا در مراحل ثبت سفارش شما را راهنمایی کند. قیمت ها بسیار مناسب تر از جاهای دیگر است و خود نیز متوجه این موضوع خواهید شد. 

نکاتی در رابطه با سازه ال اس اف

خرید سازه های ال اس اف از چند جهت به نفع شما تمام می‌شود. اول آنکه ساخت این سازه ها در مقایسه با ساختمان های سنتی بسیار سریع تر می‌باشند و به راحتی در کارخانه ها قطعات آن ساخته و به هم پیچ و مهره می‌شوند. از طرفی با اینکه قطعات به کار رفته در این سازه ها گران تر هستند اما به طور کلی در مقایسه با یک ساختمان بزرگ پر زحمت هزینه آن کمتر می‌شود. همانطور که در بالا گفته شد در برابر تنش های وارده این سازه ها بسیار مقاوم هستند و به طور کلی هدف از تولید آنها مقاومت در برابر زلزله میباشد. 

همچنین این سازه ها به دلیل عایق بندی دیواره های خود مصرف انرژی بسیار کمی دارند. همه‌ی این موارد باعث شده که سازه های ال اس اف در مقایسه با سایر سازه ها گزینه بهتری برای انتخاب باشد. در ساخت این سازه ها تمامی استاندارد های لازم رعایت می‌شود و به طور کلی بسیار ایمن هستند. اگر به دنبال مرکز فروش و قیمت سازه های ال اس اف در تهران هستید که از لحاظ قیمت نیز مناسب تر از همه جا باشد، به سایت فامکو مراجعه در آنجا با شماره قرار گرفته در سایت جهت خرید سازه های ال اس اف تماس بگیرید.‌

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *