به این محتوا امتیاز دهید

طارس فیروزکوه از جمله روستاهایی است که در بخش مرکزی شهرستان فیروزکوه قرار دارد. این روستا از جمله روستاهایی است که در حدود ۱۵ کیلومتری شمال غرب قرار دارد. این روستا دارای آب معدنی میباشد. مزایای دیگری هم دارد که باعث شده بسیاری از افراد به فکر خرید زمین یا خانه در این منطقه باشند. شما با مراجعه به سایت فامکو می توانید به خرید زمین در روستای طارس فیروزکوه بپردازید و با خیال راحت زمین مورد نظر خود را پیدا کنید.

این روستا همان طور که اشاره کردیم از لوله کشی آب برخوردار است و امکانات بسیار زیادی دارد. جاهای دیدنی زیادی دارد و به عنوان روستای تاریخی فیروزکوه می توان به آن اشاره کرد. آب این روستا دارای خاصیت سنگ زدایی و سنگ شکنی کلیه ها را دارد. به عنوان یک محصول درمانی استفاده می‌شود. به این روستا گردشگران زیادی سالانه وارد می شوند و از آب و هوا و محیط لذت می‌برند. این روستا در فاصله اندکی از فیروزکوه قرار دارد و به تهران نیز نزدیک است. در تعطیلات می توانید برای گردش و گذراندن روزهای آخر هفته به این منطقه بروید و از آن دیدن کنید.

آب و هوای طارس فیروزکوه

آب و هوای ایران روستا معتدل و خنک است. محل عبور و تلاقی پیاده رو محلات و شهرهای دیگر می باشد. این روستا از طریق روستای شهرآباد از روستای سربندان عبور می کند. روستایی‌ها به زبان گیلکی صحبت می‌کنند. از ۱۶۸ خانوار تشکیل شده است. شما می توانید برای خرید زمین انواع اراضی زراعی و زمینهای کشاورزی به فامکو مراجعه و آن‌ها را خریداری نمایید.

خرید زمین در روستای طارس فیروزکوه از فامکو

به طور کلی شما برای خرید زمین در روستای طارس فیروزکوه به سایت فامکو مراجعه و خریداری کنید. این زمین‌ها همواره دارای ویژگی‌ها، متراژ و مزایای متعدد و متفاوتی هستند که با توجه به بودجه و زمین می توانید زمین مورد نظر خود را انتخاب کنید. فامکو همواره سعی کرده است تا زمین های مناسب و با مزایای بسیار زیاد در اختیار مشتریان قرار دهد. می توانید با هر بودجه و با مشاورین ما صحبت کرده و با دریافت اطلاعات زمین مورد نظر خود را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *