به این محتوا امتیاز دهید

شهر ارجمند که یکی از توابع فیروزکوه و منطقه ییلاقی محسوب می‌شود دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب است. جاذبه های بسیاری دارد. این منطقه کاملاً قابل تردد و دارای جاده آسفالت است و در فصول سرد نیز می توانید به این منطقه مراجعه کنید. زیبایی های چشم نواز زیادی دارد. در ادامه مقاله در مورد ویژگی های منطقه صحبت خواهیم کرد. امروزه بسیاری از افراد همواره به دنبال خرید زمین در ارجمند فیروزکوه هستند. می‌توانید با مراجعه به مشاورین ما در فامکو خریدی مطمئن داشته باشید. این سهر یکی از توابع شهرستان فیروزکوه است که از قسمت شمالی به کوههای لاریجان و از جنوب به روستا و اندریه فیروزکوه می رسد. در قسمت غربی آن نیز کوه های بلند لاسم و جاده هراز است که جزء جاذبه های بسیار دیدنی محسوب می شوند. این شهر آثار باستانی زیادی دارد.

ویژگی‌های خرید زمین در ارجمند فیروزکوه

اگر در مورد ویژگی های شهر ارجمند فیروزکوه صحبت کنیم باید بگوییم که این مکان سالیانه دارای بارندگیهای برابر با هشت میلیمتر و شرایط جوی بسیار خوب و مطلوب است. در فصول بهار و تابستان هم بارش های فصلی را در این منطقه مشاهده خواهید کرد. دارای طبیعتی سرسبز، رودخانه و چسم‌اندازهای زیاد و فراوان است که سبب دگرگونی شرایط آب و هوایی در این منطقه شده اند. منطقه جذب توریست محسوب می‌شود. اگر در مورد حوزه فرهنگی اجتماعی و سیاسی آن بگوییم دارای تاریخچه و قدمت زیادی است.

در ساختار فرهنگی و اجتماعی بیشترین آمار دانش آموز را داشته است. قطعا خرید زمین و ملک در این منطقه به نفع شما خواهد بود. مردمانی که در این منطقه زندگی می‌کنند به کارهای کشاورزی، دامپروری و باغداری مشمشغول هستند. مهمترین محصولات آنها سیب زمینی، سیب درختی، گندم، جو، ماست و شیر است که مصرف محلی هم دارند. این شهر دارای قدمتی ۹۰۰ ساله است و بناهای زیادی در آن ساخته شده است.

اگهی خرید زمین در ارجمند فیروزکوه

امروزه مشکلات اقتصادی بسیار زیاد شده است و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند با صرف هزینه های مناسب تر به داخل کشور سفر کنند. راحتی سفر را تجربه کنند. هنوز هم مکان‌های بسیار مناسبی برای سفر هستند که می‌توانید از شر قیل و قال شهری راحت شوید و چند ساعتی را با آرامش و لذت سپری کنید. از یکی از این مناطق گردشگری و جذاب می‌توان شهر ارجمند اشاره کرد که کاملاً نزدیک تهران است. ساکنان تهران به راحتی میتوانند این شهر را به عنوان گزینه سفر خود انتخاب کنند. این شهر با روستاهای مجاور و توسط کوه های بلند احاطه شده است. در موقعیت جغرافیایی کوهستانی قرار دارد.

آب و هوای سرد و ییلاقی و رودخانه های فراوانی به دلیل وجود کوه ها در این شهر جاری هستند. با سرچشمه های پایین شهر فاصله زیادی ندارند. نسبت به بقیه مناطق ایران میزان بارندگی آن بسیار مناسب است. با مراجعه به قسمت مربوطه در سایت فامکو می توانید اطلاعات کافی در مورد خرید زمین در ارجمند فیروزکوه به دست بیاورید و در صورت لزوم آنها را خریداری کنید. قبل از خرید می توانید با مشاورین ما در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید تا انتخابی مناسب داشته باشید. بتوانید از جاذبه های طبیعی، گردشگری و آب و هوای این شهر لذت ببرید.

امکانات شهر ارجمند فیروزکوه

بهترین فصل برای سفر کردن به شهر ارجمند بهار و تابستان است. شما می توانید در این دو فصل از زیبایی‌ها و جذابیت‌های منحصربه‌فرد این شهر لذت ببرید. منطقه‌ای با درختان سرسبز که به رنگهای زرد، قرمز، نارنجی و قرمز به چشم می‌خورند که مانند یک تابلو شگفت انگیز عمل می کنند. قطعاً خرید زمین در ارجمند فیروزکوه می‌تواند بسیار پرسود باشد؛ زیرا این منطقه همواره در حال پیشرفت است و یک منطقه توریستی محسوب می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید با خرید یک زمین و بنای یک خانه در آن منطقه از تمامی مزایای آن بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *